Strefa pracodawcy

Proces rekrutacyjny wymaga czasu, szczególnie kiedy poszukiwana jest większa liczba pracowników. Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas skorzystanie z usług profesjonalnej agencji zatrudnienia, która znajdzie idealnych kandydatów za Ciebie. Ty w tym czasie będziesz mógł poświęcić się temu, co najważniejsze – czyli prowadzeniu swojego biznesu.

My natomiast zajmiemy się resztą, czyli rekrutacją pracowników, którzy odpowiadają potrzebom firmy. Dzięki doświadczeniu w pozyskiwaniu osób z różnych branż: od produkcji i budownictwa po opiekę zdrowotną, jesteśmy w stanie znaleźć idealnego pracownika w krótkim czasie. Służymy pomocą i wsparciem merytorycznym na każdym etapie, również po zakończeniu współpracy – zależy nam bowiem na długotrwałych relacjach.


Klientem agencji pośrednictwa pracy EastGate Recruitment może zostać każdy pracodawca, który poszukuje rąk do pracy. Niezależnie od tego, czy mają to być murarze, mechanicy samochodowi, spawacze,elektrycy, czy też specjaliści, np. z branży IT lub opieki zdrowotnej (lekarze, opiekunki i pielęgniarki) – znajdziemy dla Ciebie odpowiednich pracowników. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.