Przegląd

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w procesie projektowania od konstruowania do wdrożenia rozwijanych produktów – aparatów słuchowych
  • Projektowanie nowych podzespołów i zespołów wyrobu gotowego
  • Analiza i optymalizacja konstrukcji pod kątem kosztowym i procesowym
  • Nadzór nad przebiegiem zmian inżynieryjnych
  • Tworzenie procedur i specyfikacji testowych, analiza wyników, określanie standardów i wymagań do budowy prototypów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Fizyka, elektrotechnika, inżynieria mechaniczna
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • 5 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • chęć zamieszkania w okolicach Amsterdamu

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
– możliwość rozwoju w wiodącej firmie produkującej aparaty słuchowe
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Holandii
· Wynagrodzenie 3250 – 4050 Euro Brutto Miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Starszy Inżynier Rozwoju Produktu Holandia”

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na office@eastgaterecruitment.com