blog-2

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Potrzebujesz CV?

Nasi konsultanci pomogą Ci stworzyć profesjonalny dokument, który będzie Twoją najlepszą wizytówką.

Masz pytania?

Pamiętaj, że żadne nie może pozostać bez odpowiedzi. Nasi konsultanci znają rynek pracy od podszewki. Od nich dowiesz się wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne.

Czy musisz mieć doświadczenie?

Dysponujemy naprawdę szerokim wachlarzem ofert pracy. Z nami możesz nie tylko rozwijać karierę, ale też ją rozpocząć. Jesteś świeżo upieczonym absolwentem szkoły i szukasz pracy za granicą? Nie mogłeś trafić lepiej.

A co z językiem?

Znajomość języka obcego jest bardzo ważna. Pamiętaj jednak, że wymagania odnośnie stopnia komunikatywności zależą od konkretnej oferty. Weryfikację znajomości języka przeprowadzają nasi konsultanci, którzy dopasowują ofertę do Twoich kompetencji językowych. W naszej firmie prowadzimy kurs języka niemieckiego dla fachowców zainteresowanych wyjazdem za granicę. Wszystkie lekcje udostępniamy za darmo TUTAJ.

Jak długo trzeba czekać na pracę?

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i możliwości. Na bieżąco aktualizujemy bazę z najświeższymi ofertami. Od momentu podjęcia decyzji przez Ciebie do załatwienia formalności przez nas mija maksymalnie kilka dni. A potem? Po prostu wyjeżdżasz do pracy i zarabiasz.

Jakie formalności musi załatwić pracownik?

Żadne. Od chwili, gdy podejmujesz współpracę z ABC Work, jesteś pod opieką własnego doradcy personalnego, który poprowadzi Cię przez proces rekrutacji. Ty tylko wybierasz ofertę, którą uważasz za najlepszą.

A jeśli mam obawy przed wyjazdem za granicę?

Pamiętaj, że Twój osobisty doradca jest z Tobą w stałym kontakcie. Jest zawsze gotów Ci pomóc, zna przepisy i zwyczaje typowe dla kraju, do którego wyjeżdżasz. Nie jesteś zostawiony samemu sobie.

Jak więc w skrócie wygląda rekrutacja?

Śledź nasz blog. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji i ciekawostek, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o wyjeździe!